Posadzki cementowe | O firmie

JM Posadzki Michał Jakielaszek

Nasza firma od wielu lat wykonuje wylewki betonowe za pomocą agregatu Mixokret. W ofercie posiadamy szereg usług dzięki którym wykonana powierzchnia użytkowa będzie służyć klientowi przez wiele lat. Nasze praktyki w dziedzinie wykonywania wylewek cementowych sięgają już kilku lat. Doświadczenie jakie zdobyła nasza ekipa podczas wylewania jastrychowych posadzek pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Wykonywane posadzki betonowe zyskały uznanie w oczach naszych dotychczasowych kontrahentów którzy polecają nasze usługi następnym potrzebującym. Prowadzimy pracę w domach, mieszkaniach ale również na placach budowy oraz halach magazynowych. Wykonamy powierzchnię o każdej wielkości. Każdego dnia wykonujemy usługi na podstawie agregatu Mixokret, a zakończone prace są wizytówką naszych umiejętności.

Podczas wykonywania pracy przy wylewaniu posadzek betonowych używamy materiałów najwyższej jakości. Najczęściej wykonujemy zlecone prace przy wykorzystaniu materiałów własnych. Posiadamy możliwość przygotowania wszystkich elementów potrzebnych do wykonania starannie pracy. Nasze urządzenia są stale serwisowane co zapewnia im bezawaryjne długie działanie. To też przekłada się na tempo wykonywanych prac oraz jakość która służy kontrahentowi przez wiele lat. Gdy wykonujemy wylewki betonowe z własnych materiałów zawsze używamy takich które posiadają najwyższe parametry co znacząco wpływa na wytrzymałość wykonanej podłogi.

Profesjonale oraz indywidualne podejście do wykonywanej pracy, zapewnia zawsze najlepszą współpracę z kontrahentem. Nasi zadowoleni klienci w zamian za wykonaną usługę wystawiają nam pozytywne opinie oraz referencje z którymi można się tutaj również zapoznać. Jednak największym podziękowaniem z strony naszych kontrahentów jest polecenie naszych usług kolejnym firmom oraz osobom prywatnym które potrzebują wylewki betonowej.

Nasza firma zatrudnia tylko wykwalifikowanych oraz bardzo dobrze przeszkolonych pracowników. Przez lata współpracy, nasi pracownicy wykonali bardzo dużo zleceń dzięki którym stale podnoszą swoje umiejętności. Stała praktyka przy wykonywaniu posadzek jastrychowych dla kolejnych kontrahentów pozwala nam doskonalić swoje umiejętności. Naszą największą rekomendacją jest ilość wykonanych zleceń dla zadowolonych kontrahentów.

Zlecając nam usługę wykonania wylewki cementowych za pomocą agregatu Miksokret, masz pewność że zajmiemy się zleceniem kompleksowo. Profesjonalne podejście do każdego klienta pozwala nam starannie rozpoznać oczekiwania oraz potrzeby i wykonać usługę zgodnie z zamiarem wykorzystania uzyskanej powierzchni. Dbając o czas naszych klientów zawsze oferujemy kompleksowe podejście do zadania, zapewniamy materiały oraz wykonanie usługi za pomocą własnych narzędzi oraz maszyn.

Profesjonalne podejście do każdego zlecenia wymusza na nas bezpłatny dojazd do klienta w celu oszacowania powierzchni na której będziemy pracować i wykonywać wylewki betonowe. Podczas pomiarów, pomagamy dobrać odpowiednie materiały do technologii którą będziemy wykonywać usługę. Posadzki uzyskiwane za pomocą agregatu Mixokret są uznawane za bardzo wytrzymałe i mają sporą popularność u deweloperów oraz firm budujących powierzchnie magazynowe.

Skorzystaj z naszych usług wykonywania posadzek betonowych metodą Mixokret. Zapoznaj się z naszą ofertą oraz już wcześniej wykonanymi pracami. Uzyskane referencje pomogą w podjęciu decyzji o wyborze usługodawcy który wykona Twoją podłogę.

Strona główna, O firmie, Oferta, Nasze realizacje, Porady, Mapa strony, Kontakt