Posadzki cementowe | Porady | Opis technologi Mixokret

Opis technologii wylewania posadzek cementowych przy użyciu agregatu Moxokret

Nasze zadanie to wykonanie maszynowej posadzki technologią która wykorzystuje agregat Mixokret do mieszania oraz wtłaczania gotowej masy na miejsce wykonywanej pracy. Agregat Mixokret to urządzenie o wysokich parametrach do mieszania składników, który umożliwia dodawanie plastyfikatorów oraz włóknin polipropylenowych dzięki którym uzyskana powierzchnia posadzki betonowej ma znacznie większą wytrzymałość i równą powierzchnię. Agregat Mixokret pozwala na dokładne wymieszanie składników przed dostarczeniem gotowej masy na miejsce gdzie powstanie powierzchnia użytkowa.

Podczas przygotowania miejsca pracy używamy laserowych mierników oraz poziomic które pomagają profesjonalnie przygotować podłoże pod przeprowadzane prace. Doskonałe przygotowanie powierzchni zapewnia szybkie i profesjonalne wykonanie posadzki betonowej.

Inne nasze artykuły:
Co to jest mixokret ?
Znaczenie słowa Jastrych
Zastosowanie wylewki betonowej

Po wylaniu posadzki cementowej, utwardzamy powierzchnię a następnie przystępujemy do zacierania mechanicznego w celu wyrównania wierzchniej warstwy oraz wzmocnienia jej struktury. Po wykonaniu zacierania mechanicznego posadzki maszynowe uzyskują bardzo równą powierzchnię oraz odporność na ścierania a co za tym idzie również wstrzymuje pylenie.

Nasze agregaty Mixokret posiadają bardzo wydajne pompy do betonu dzięki którym uzyskujemy dużą wydajność. To zaś wpływa bezpośrednio na czas wykonywania naszej pracy. Szybkość dostarczenia wymieszanych materiałów pozwala nam znacznie skrócić czas wykonywania usługi. Krótszy czas pracy na budowie wiąże się z mniejszymi kosztami wykonywanej usługi.

Wieloletnie doświadczenie powoduje że każde zlecenie wykonujemy przy zachowaniu najwyższych standardów pracy. Bezpieczeństwo oraz jakość idą u nas w parze wraz z niskimi kosztami dla kontrahenta zamawiającego maszynowe wylewki betonowe w oparciu o agregat Mixokret.

Strona główna, O firmie, Oferta, Nasze realizacje, Porady, Mapa strony, Kontakt